لینک فایل{پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ)}

دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ)را مشاهده می نمایید .پرسشنامه سلامت عمومی (28 GHQ), سلامت عمومی (28 GHQ)
پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ)|41018398|ko

پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ)

پرسشنامه سلامت عمومی ( 28- GHQ ) که توسط گلدبرگ و هیلیر معرفی شده است. این پرسشنامه به عنوان یك ابزار سرندی می تواند احتمال وجود یك اختلال روانی را در فرد تعیین كند. این پرسشنامه دارای 4 زیر مقیاس است: خرده مقیاس نشانه های جسمانی، اضطراب و بی خوابی، نارسا كنش وری اجتماعی و افسردگی. مدت اجرای آزمون به طور متوسط حدود 10 تا 12 دقیقه است. وجود چهار زیر مقیاس براساس تحلیل آماری پاسخ ها (تحلیل عاملی) به دست آمده است.

زیر مقیاس (A) شامل مواردی درباره احساس فرد نسبت به وضع سلامت خود و احساس خستگی آنها است و با نشانه های جسمانی همراه است. مواد این زیر مقیاس در پرسشنامه در سوال های 1 تا 7 مشخص شده است.


مطالب دیگر:
📎بررسی روند تولید در شرکت ایران خودرو📎پاورپوینت آماده اعتصاب و تأثیر آن بر روند جامعه📎بررسی بانکداری در ایران و ساختار و فعالیتها و تاریخچه آن📎بررسی عوامل بیولوژیکی زیان¬آور محیط کار و بررسی آن در شرکت ایران خودرو📎بررسی عوامل روانی زیان¬آور محیط کار و بررسی آن در شرکت ایران خودرو📎بررسی کمیته امداد اممام خمینی و تاریخچه تشكيلات و سازماندهي آن📎بررسی نرم افزارهایPower Point و access و اصول کار آنها📎بررسی اجزا و اصطلاحات برق و مروری بر برق گرفتگی و برقگیرها📎بررسی شركت جوان پردازه شا یگان و بررسی سخت افزار کامپیوتر و اجزای آن📎بررسی سازمان بهزیستی کوی زهرا و امکانات و وظایف آن و مروری بر معاونت‌هاي تخصصي و خدمات های ساز📎پاورپوینت آماده بررسی دواير امور مالي و ذيحسابي📎بررسی شرکت ایران خودرو و بخش سالن رنگ 2 وتجهيزات مكانيكي آن و مطالبی در رابطه با اینورتور📎بررسی جمع آوري و بازيافت مواد زائد📎بررسی بیمارستان و پزشکی و تاریخچه پزشکی و جراحی و مروری بر مشاهیر پزشکی📎شناخت اسکريپرها و معرفی ماشين آلات ساختماني و راه سازي و بررسی انواع و کاربرد و کار با آنها📎بررسی ماسه شوی ها و سنگ شکن های مخروطی📎بررسی تهویه مطبوع و بخشهای مختلف آن📎بررسی انواع اختلالات رفتاري و عوارض و درمان آنها📎بررسی ماهیت علوم اجتماعی و جامعه شناسی و نظم دهی و بررسی ارتباط مكتب ايده ئاليسم با سازمانهاي📎بررسی فیلم و تاریخچه و نقد و عوامل آن و بررسی روشهاي فیلم سازی📎بررسی رابرت دنیرو و زندگی و دوران بازیگری و سبک بازیگری او📎مروری بر پروژ ميدان شهدا📎آموزش سیم پیچی موتور Ac همراه با محاسبات وفرمول ها📎بررسی عوامل موثر در پيشرفت تحصيلي دانش آموزان📎بررسی پیرلوئیجی نروی و فعالیتهای او و مروری بر ریاضی در معماری اسلام